Volná místa

Zde uveřejňujeme výběrová řízení na volná místa – pracovní pozice v organizaci Educante z.s.

Volná místa

volna-mista

Sociální pracovník (úvazek 1,0, Plzeň a okolí)

Máte touhu a odvahu pomáhat? Jste sociální pracovník?

Přidejte se k nám do týmu pomáhajícího rodinám pečující o osobu s postižením. Pojďte do toho s námi!

Pro práci s rodinami pečující o dítě či dospělého s postižením přijmeme sociálního pracovníka.

Výše úvazku: 1,0 HPP
Nástup: nejdříve 1. 1. 2024
Mzda: 30 000 Kč s možností navýšení po zkušební době
Pracoviště: Robčice 34, 332 09 Útušice a domácnosti klientů (terénní práce)

Náplň práce

  • Poskytování poradenství, motivačních rozhovorů, vstupních mapovacích setkání, závěrečných vyhodnocovacích setkání s pečujícími osobami o osobu s postižením (mentální, duševní, tělesné, kombinované)
  • Poskytování case managementu pro cílové skupiny
  • Práce v multidisciplinárním týmu, zapojování různých profesí odborníků podle potřeb rodiny (psycholog, terapeut, nutriční terapeut, fyzioterapeut, právník, finanční poradce apod.)
  • Příprava na setkání, tvorba zápisů, evidence podpory klientů v databázi e-Quip
  • Sumarizace zpráv pro průběžné či závěrečné zprávy
  • Zapojení do rozvoje poskytovaných služeb
  • Aktivní depistáž (na obcích, v rámci sociálních služeb apod.)
  • Část aktivit bude probíhat přímo v rodinách terénní formou (veřejná doprava či vlastní automobil)
  • Koordinace činností spojených s realizací aktivit pro rodiny (kurzy, poradenství, skupinová setkání), vedení evidence podpory, statistiky

Požadavky:

  • VŠ, VOŠ v sociálním oboru dle zákona 108/2006 Sb. – podmínkou
  • Řidičský průkaz a aktivní řízení
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, internet, sociální sítě)
  • Umění přijímat a poskytovat zpětnou vazbu
  • Schopnost sebereflexe a práce na sobě
  • Znalost vlastních hranic a schopnost zacházení s nimi
  • Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu
  • Kladný a vstřícný přístup k dětem s postižením a pečujícím osobám
  • Odolnost vůči stresu
  • Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Praxe v oboru výhodou
  • Časová flexibilita, ochota pracovat v odpoledních hodinách

Nabízíme:

  • Smysluplnou pracovní pozici na částečný i plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení podle projektů realizovaných v rámci organizace
  • Zajímavou práci v rozvíjející se organizaci
  • Neformální benefity (sick days)
  • Pravidelné supervize
  • Zapojení do realizovaných projektů
  • Možnost seberealizace
  • Vzdělávání, zkušenosti a profesní rozvoj

Výhodou:

  • Zkušenost s prací v oblasti sociálních služeb s dětmi či dospělými s postižením, pečujícími osobami, terénní formou práce
  • Pracovní pozice je vhodná pro absolventy (práce pod supervizí a mentoringem)

Formální požadavky pro zařazení do výběrového řízení:

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání zašlete nejpozději do 31. 1. 2024 e-mailem na adresu krpejsova@educante.cz, předmět označte názvem “Výběrové řízení – sociální pracovník”, nebo poštou na adresu Educante z.s., Robčice 34, 332 09 Útušice.

Výběrové řízení bude probíhat průběžně. O zařazení do 2. kola VŘ budou uchazeči informováni telefonicky nebo e-mailem zpravidla do pěti pracovních dní.

Educante z.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

* Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby Educante z.s., se sídlem: tř. Komenského 617/20, 697 01,  IČ: 04721730 , zpracovávalo vámi sdělené osobní údaje po dobu realizace výše uvedeného výběrového řízení v souladu s Nařízením GDPR.

Hledáme odborníky do multidisciplinárního týmu

Máte zájem spolupodílet se na cílené podpoře a pomoci domácím pečujícím?  Podpořit kvalitu života lidí se zdravotním hendikepem či chronickým onemocněním?

Educante z.s. je nezisková organizace, která se přes sedm let věnuje problematice domácích pečujících v Jihomoravském kraji. V tomto roce jsme naše aktivity rozšířili i do Plzeňského kraje.

Hledáme odborníky těchto profesí:

  • Fyzioterapeut
  • Ergoterapeut
  • Psycholog
  • Psychoterapeut
  • Právník
  • Nutriční specialista

Co je pro nás důležité:

  • Chuť pracovat v multidisciplinárním týmu – aktivní zapojení a spolupráce v týmu.
  • Orientaci na klienta.
  • Chuť podílet se na formování služby, jejímž cílem je komplexní podpora pečujících rodin, zvyšování jejich kvality života.
  • Pomoci pečujícím rodinám zviditelnit své potřeby a problémy tak, aby byli ve společnosti „vidět” a neměli pocit, že jsou na to sami. Posílit kompetence těchto rodin a podpořit je v jejich rozhodnutí starat se o své blízké doma.

Spolupráci nabízíme na DPP či ŽL.

Máte-li zájem, ozvěte se nám a staňte se součástí týmu v Plzni a Kyjově

Bc. Zuzana Navarra
předsedkyně a metodička pro Jihomoravský kraj

Adresa: Tř. Komenského 617/20, Kyjov

Telefon: +420 776 760 784

E-mail: navarra@educante.cz

Mgr. Martina Krpejšová
komunitní pracovník a metodik pro Plzeňský kraj

Adresa: Robčice 34, 332 09 Útušice

Telefon: +420 724 180 545

E-mail: krpejsova@educante.cz

Přejít nahoru